78 / 100

چاپ ساک دستی اسپان باند

ساک پارچه ای

چاپ ساک دستی اسپان باند امروزه در هنگام حمل و نقل وسایل به خصوص در هنگام خرید های روزمره ما از وسایلی مثل کیسه های پلاستیکی استفاده میکنیم.

یا هنگام رفتن به جایی برای اینکه وسایل ما دست و پاگیر نباشد از ساک های دستی استفاده می کنیم که بسیار به صرفه هستند زیرا به راحتی می توانیم در هر جایی که بخواهیم از این ساک های دستی ها استفاده کنیم.

در این مقاله می خواهیم در مورد ساک دستی اسپان باند و چاپ ساک دستی اسپان باند مواردی را مورد بررسی قرار دهیم.

مدل چاپ ساک دستی اسپان باند به چه شکل است

اسپان باند نوعی پارچه دارای الیاف و بدون تار و پود می باشد که دارای یک جوربافت سوزنی مانند است.

با توجه به ویژگی هایی که در اسپان باند نهفته است در زمینه های بسیاری مورد استفاده قرار میگیرد.

همچنین به همین  دلیل در چاپ ساک دستی پارچه ای نیز از همین پارچه استفاده می شود.

ساک های دستی از جنس اسپان باند و یا مدل سوزنی دارای مقاومت بیشتری نسبت به سایر کیسه ها از جمله کیسه های پلاستیکی و نایلونی می باشد و از این جهت دوام و طول عمر بسیار بالاتری نیز دارند.

البته نوع ساک دستی اسپان باند از جنس سوزنی است و خود بافت پارچه آن به هیچ عنوان دارای تار و پود نیست بلکه جنسی شبیه به نمد بسیار نازک و مستحکم دارد.

ویژگی های مفید در چاپ ساک دستی اسپان باند

ساک دستی سوزنی اسپان باند چون از پارچه اسپان باند ساخته شده است کیفیت بالایی دارد از این رو برای تولید کننده و مصرف کننده ها کاملا مقرون به صرفه بوده و قیمت بسیار مناسبی دارد.

مطالعه کنید :  ساک دستی فروشگاهی

چاپ ساک دستی اسپان باند از نظر تولید نیز با پیشرفته ترین و با کیفیت ترین دستگاه ها انجام می شود به طوری که  مجتمع چاپ آتاچاپ قابلیت تولید و چاپ روزانه تا 60/000 عدد بگ پارچه ای را دارد.

قابلیت چاپ ساک دستی اسپان باند به این صورت است که چون مقاومتشان بسیار بالاست می توانید به اندازه کافی در آن وسایل خود را قرار دهید و به راحتی و سهولت آنها را حمل و نقل کنید.

با توجه به طول عمر بسیار بالای ساک دستی های پارچه ای ( تقریبا 6 ماه ) شما را از هرگونه نایلون و یا ساک های خرید دیگر بی نیاز می کند و این یعنی شما بدون صرف هزینه به راحتی صاحب یک محصول با کیفیت شده اید.

یکی از مهمترین نکات مثبت چاپ ساک دستی اسپان باند این است که دوستدار محیط زیست بوده و زیست تخریب پذیر می باشد.

نکاتی مهم در نگهداری چاپ ساک دستی اسپان باند

یکی از مهمترین ویژگی های ساک دستی اسپان باند این است که ساختارش از مواد تجزیه پذیر می باشد به طوری که به محیط زیست آسیب نمی رساند.

همچنین به دلیل ساختاری که دارد ممکن است نور خورشید به آن آسیب وارد سازد ولی  باید بدانید که اگر نور خورشید به طور مداوم مثلا 2 ماه به ساک دستی اسپان باند بتابد ممکن است خرابی هایی به بار آورد و اصلا جای نگرانی برای شما مصرف کنندگان ندارد.

موارد استفاده ساک دستی اسپاند باند

عمدتا شرکت ها جهت تبلیغات و فروش اجناس شان ساک های دستی ها را با چاپ لوگوی و برند خود روی ساک دستی به بازار عرضه میکنند که این امر می تواند بر روند تبلیغات و برند سازی  تاثیر بالایی داشته باشد.

مطالعه کنید :  شاپینگ بگ

در اکثر نمایشگاه ها نیز ما شاهد هستیم که حتی شرکت و یا فروشگاه اجناس خریداری شده توسط مشتری را از طریق همین ساک دستی یا بگ پارچه ای به بازدید کنندگان و مشتریان خود ارائه می دهند.

موارد استفاده دیگر مثل انجام خرید های فروشگاهی  و یا خریدهایی می باشد که به واسطه ساک دستی اسپاند باند می توانید وسایلی که خریداری کرده اید را جابجا کنید.

چاپ ساک دستی اسپان باند نیز مانند دیگر ساک های دستی در سایز ها و مدل های مختلفی تولید می شوند که این امر می تواند تنوع اندازه زیادی را به شما ارائه کند.

همین موضوع به شما حق انتخاب بسیار بالایی می دهد تا بتوانید بسته به نیاز، هدف و محصولی که دارین ساک دستی پارچه ای مورد نظر خود را انتخاب و آنرا سفارش دهید.

معرفی برند چاپ ساک های دستی اسپان باند

مجتمع چاپ  وبسته بندی آتا چاپ با توجه به  سابقه 18 ساله خود در صنعت چاپ و در زمینه چاپ ساک های دستی و دیگر خدمات چاپی می تواند چاپ ساک دستی اسپان باند را به شما ارائه کند.

مهم نیست صاحب چه کسب و کاری هستید می توانید با سفارش ساک های اسپان باند و چاپ لوگو و برند شرکت تان بر روی ساک های دستی اسپان باند، قدمی مهم را در راستای پیشرفت کسب و کارتان بردارید.

کارشناسان ما در مجتمع آتا چاپ حضور دارند و می توانند به شما در زمینه سفارش ساک های دستی و خدمات دیگر تبلیغاتی بهترین مشاوره ها را ارائه دهند و شما با خیال راحت می توانید به آن هدفی که درسر دارید دست یابید.

مطالعه کنید :  ساک دستی فلت دسته پانچی

نتیجه گیری

در این مقال ما چاپ ساک دستی اسپان باند و خود ساک دستی را بررسی کردیم و جزییات آن را به طور مفصل مورد بررسی قرار دادیم، حال باید به نکاتی دیگر توجه کنیم که در بخش نتیجه گیری می خواهیم خدمتتان  آن ها را ارائه دهیم.

ساک های دستی اسپان باند از نظر کیفیت بالاترین کیفیت را در میان سایر ساک های دستی دارند که این امر به دلیل بافت پارچه اسپاند باندی می باشد که داخل آن به کار رفته است.

استفاده از ساک های دستی اسپاند باند تنوع زیادی دارد و شما می توانید از آنها در هر زمینه ای که بخواهید استفاده کنید و همان طور که در قسمتی از مقاله مطرح شده،  ساک دستی اسپان باند می تواند جنبه تبلیغاتی هم برای شرکت ها داشته باشد به طوری که باعث دگرگونی در ساختار تجاری و برندینگ شرکت ها شود.

تنوع رنگی در ساک های دستی اسپان باند مثل ساک های دستی های دیگر بسیار بالاست و شما می توانید در هر رنگی که بخواهید آنها را از مجتمع چاپ و بسته بندی آتا چاپ سفارش دهید.

در آخر باید بگوییم اگر می خواهید حمل و  نقل وسایل تان به آسانی انجام شود و کسب و کارتان رونق بگیرد همین حالا ساک دستی اسپان باند را از آتاچاپ سفارش دهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید