کاربر0
کاربر0

سؤالات متداول ساک دستی

آیا شما هم سوالی دارید؟

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر نمی توانید پاسخ خود را پیدا کنید ، لطفا سؤال خود را برای ما ارسال کنید ، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سؤالات متداول ساک دستی سؤالات متداول ساک دستی سؤالات متداول ساک دستی سؤالات متداول ساک دستی سؤالات متداول ساک دستی سؤالات متداول ساک دستی سؤالات متداول ساک دستی سؤالات متداول ساک دستی سؤالات متداول ساک دستی

از ما بپرسید ...

آیا سوالی دارید؟
حداقل تعداد سفارش ساک دستی

حداقل سفارشات ساک دستی در برخی از مدل های پر فروش و  پرکاربرد که درون لیست قیمت با علامت ستاره مشخص شده اند از 500 عدد و الباقی موارد 1000 عددی می باشد.

کلیه سفارشات زیر 500 عدد پذیرفته نخواهند شد و لطفا در این رابطه سوال نفرمائید.

جنس و گرم پارچه ساک دستی

تمامی پارچه های مورد استفاده در مجتمع آتا چاپ از نوع اسپان باند 60 گرم الیاف فشرده کارخانه بادران یزد می باشد.

بصورت انحصاری برای ما در 15 رنگ بسیار خاص و متنوع با رنگ بندی بسیار دقیق و کاملا شاین تولید می شوند و بافت بسیار یکنواخت و مستحکمی دارند که توانایی چاپ پذیری و تحمل وزن فوق العاده ای ارائه می کنند.

نحوه ثبت سفارش

به جهت رفاه حال مشتریان و شفافیت در معاملات کلیه فرآیند ثبت سفارشات از طریق واتساپ به شماره 09351471018 انجام می پذیرد.

کارشناسان واحد فروش مجتمع چاپ و بسته بندی آتا چاپ بصورت آنلاین آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند.

برای سرعت بخشی در این روند می توانید در ابتدای پیام خود این اطلاعات را به کارشناسان ما ارائه نمائید :

1 - نام و نام خانوادگی
2 - سایز ساک دستی انتخابی
3 - مدل ساک دستی
4 - رنگ پارچه و رنگ چاپ
5 - ارسال فایل چاپی یا عکسی که نشان دهنده میزان مصرف مرکب طرح چاپ باشد

نحوه پرداخت وجه

کلیه پرداخت ها می بایستی پس از صدور فاکتور از سوی واحد مالی مجتمع چاپ و بسته بندی آتا چاپ متناسب با مبلغ درج شده درون فاکتور انجام پذیرد.

مبالغ زیر 4 میلیون تومان بصورت تسویه کامل و مبالغ بالاتر از 4 میلیون تومان بصورت 70% بیعانه و الباقی همزمان با اتمام فرآینده تولید و چاپ ساک دستی واریز خواهد شد.

زمان تحویل سفارشات

کلیه تایم تحویل سفارشات بصورت فلت با دسته پانچی بین 7 الی 10 روز کاری و برای سفارشات فلت و سفارشات ته کاست، پاکتی و دسته بندی 10 الی 15 روز کاری می باشد.

( لازم به ذکر است با توجه به تولید انبوه، عمدتا محصولات مورد نظر بصورت آماده درون انبار موجود می باشند )
بدیهی است باتوجه به متغییر بودن حجم سفارشات زمان تحویل نیز متغییر بوده و این مورد تنها توسط مجتمع چاپ آتا چاپ تعیین می گردد.

چنانچه مشتری درخواست دریافت سفارش خود را در زمان خاص و معیینی داشته باشد می بایستی هزینه مخصوص به سفارشات فورس برای ایشان درون فاکتور قید شده و پرداخت شود.

نحوه سفارش چاپ فوری

چنانچه در شرایطی هستید که نیاز به ساک دستی فوری دارید :

مثلا برای شرکت در نمایشگاه بین المللی، همایش و کنفرانس، ارائه ارزاق به پرسنل که معمولا کارخانه ها یا موسسات خیریه انجام می دهند و یا حتی میزان ساک دستی هایی که بصورت دائمی استفاده می کنید رو به اتمام هست و شما می بایستی سریعا اقدام به جایگزینی آنها درون انبار مجموعه خود نمائید.

جای هیچگونه استرس یا نگرانی نیست و با خیال راحت این امر را به مجتمع آتا چاپ واگذارد نمائید.

زیرا ما در آتا چاپ با استفاده از تکنولوژِی روز دنیا و ماشین آلات تولید و چاپ کالیبره شده بصورت شبانه روزی در حال تولید و چاپ ساک دستی می باشیم و به راحتی پاسخگوی نیاز های شما خواهیم بود.

فقط کافی است در لحظه تماس با کارشناسان آتاچاپ فورس بودن و تایم تحویل مورد نیاز خود را بفرمائید همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به صدور فاکتور و انجام سفارش شما اقدام نموده و در راس تایم درخواستی شما ارائه می شود.

نحوه ارسال سفارشات

ارسال سفارشات بصورت وکالتا از طرف مشتریان یا همکاران به واحد های حمل و نقل انجام می پذیرد.

سفارشات تهران : برای ارسال سفارشات تهران از موسسات : الوپیک، اسنپ، تپسی و تیپاکس استفاده می شود که بسته به نوع و سایز سفارش شما و با هماهنگی با مشتری یکی از این موارد انتخاب و فرآیند ارسال انجام می شود.

سفارشات شهرستان ها : برای ارسال سفارشات سایر شهرهای مهین عزیزمان ایران از موسسات حمل و نقل : ترمینال و باربری که طرف قرار داد با آتا چاپ هستند و محصولات ارسالی را بیمه کرده و در کوتاه ترین زمان به دست مشتریان می رسانند استفاده می شود.

نکته : تقریبا تمامی تعاونی های ترمینال ها و باربری ها مطرح کشور با مجتمع آتاچاپ قرار داد دارند و این مورد سبب کاهش هزینه ارسال سفارشات برای مشتریان عزیز ما می شود.

سفارشت خارج از کشور : برای ارسال سفارشات خارج از کشور بسته به نوع و سایز سفارشات و هماهنگی با مشتریان خارجی یا هموطنان ساکن خارج از کشور نحوه ارسال مرسوله متفاوت بوده اما تمام سعی ما بر انتخاب نحوه ارسال با کمترین هزینه و استفاده از امن ترین موسسه حمل و نقل می باشد.