78 / 100

چاپ شاپینگ بگ

بگ شاپ

چاپ شاپینگ بگ نوعی دیگر از محصولات پر طرفدار برای تبلیغات و بازاریابی است که می توانید در طرح ، رنگ و اندازه های مختلفی به مشتریان خود هدیه دهید.

بگذارید تعریفی جامع تر از چاپ شاپینگ بگ ارائه دهیم که در دنیا شناخته شده است ، چاپ شاپینگ بگ در واقع کیسه های خرید کیسه هایی با اندازه متوسط ​​هستند که معمولاً حجم آنها بین 10 تا 20 لیتر (2.5 تا 5 گالن) است (هرچند نسخه های بسیار بزرگتر ، مخصوصاً برای خریدهای غیر خواربار) ، که توسط خریداران برای حمل خرید خود به خانه استفاده می شود.

برخی از آنها به عنوان یکبار مصرف یکبار مصرف در نظر گرفته شده اند ، اگرچه ممکن است افراد از آنها برای ذخیره سازی یا سطل سطل و غیره استفاده کنند.

سایرین به عنوان کیسه های خرید قابل استفاده مجدد طراحی شده اند.

انواع و نحوه استفاده از چاپ شاپینگ بگ بسته به کشور متفاوت است:

در بسیاری از کشورهای اتحادیه اروپا ، کیسه های پلاستیکی یکبار مصرف به صورت رایگان توسط فروشگاه ها ارائه می‌شد و در اوایل قرن 21 رایج بوده است ، اما استفاده از آنها کمتر گسترش یافت زیرا به دلیل قوانین زیست محیطی ، که خرده فروشان را مجبور به دریافت هزینه کرده است استفاده از کیسه های پلاستیکی ممنوع شد.

به عنوان مثال ایرلند ، مالیات اختصاصی کیسه پلاستیکی را وضع کرد ، بنابراین خرده فروشان را مجبور به دریافت هزینه برای آنها کرد.

در سال 2008 ، چین کیسه های پلاستیکی رایگان خرید را ممنوع کرد و مشاغل از تولید ، فروش یا استفاده از کیسه هایی با ضخامت کمتر از 0.025 میلی متر (0.00098 اینچ) منع شدند.

مطالعه کنید :  ساک پارچه ای

چاپ شاپینگ بگ چندبار مصرف به طور فزاینده ای استفاده می شود ، به عنوان مثال.

در اتحادیه اروپا کشورهایی که استفاده از کیسه های پلاستیکی یکبار مصرف در حال کاهش است. کیسه های قابل استفاده مجدد اغلب از پارچه های جوت ساخته می شوند ، که در ایالات متحده به آن پارچه کیسه‌ای یا burlap نیز گفته می شود (در ایالات متحده و کانادا ، پارچه کیسه‌ای یا burlap و یا کروکوس در جامائیکا – یک نوع کرباس در فارسی- ،  پارچه ای بافته شده است که معمولاً از پوست گیاه جوت ( jute ) یا سیزال تهیه می شود.

الیاف که ممکن است با سایر الیاف گیاهی ترکیب شده و طناب ، تور و محصولات مشابهی تولید شود.

برخی از آنها از پلاستیک ساخته شده اند ، اما کیسه های پلاستیکی چندبار مصرف محکم تر از کیسه های پلاستیکی یکبار مصرف هستند.

در ایالات متحده ، گاهی اوقات از کیف های چندبار مصرف به عنوان یک مد یا تبلیغات استفاده می شود.

در ایالات متحده و کانادا ، کیسه های پلاستیکی یکبار مصرف معمولاً با خرید از فروشگاه در بسیاری از مناطق به صورت رایگان ارائه می شود.

برخی از خرده فروشان ، مانند فروشگاه های بزرگ ، به احتمال زیاد کیسه های کاغذی را به خریداران ارائه می دهند ، در حالی که سوپر مارکت ها و خواربارفروشی ها کیسه های پلاستیکی برای خرید مشتریان به آنها می دهند.

مردم تشویق می شوند که در صورت امکان کیسه های خرید مجدد داشته باشند.

در برخی از شهرداری ها (به عنوان مثال شیکاگو) اگر از کیسه های پلاستیکی برای خرید مشتریان استفاده کنند ، باید هزینه ای به طرف دولت پرداخت کنند.

مطالعه کنید :  کیسه پارچه ای ارزان

برخی از شهرداری ها برای خرید کیسه های کاغذی مالیات می گیرند.

کالیفرنیا کیسه های یکبار مصرف را ممنوع کرد همه حوزه های قضایی در هاوایی کیسه های پلاستیکی را ممنوع کردند.

در تلاش برای کاهش استفاده از کیسه های پلاستیکی ، شهر تورنتو ، کانادا ، خرده فروشان را ملزم کرد که برای هر کیسه پلاستیکی حداقل 0.05 دلار CA هزینه دریافت کنند. از آن زمان تورنتو کیسه های یکبار مصرف را ممنوع کرد.

بسیاری از خرده فروشان ملی به دلیل شارژ کیسه های پلاستیکی در تورنتو هزینه های مشابهی را برای کیسه های پلاستیکی در فروشگاه های خود در سایر مناطق کانادا وضع کرده اند.

تمام سود حاصل از کارمزد 0.05 دلار مستقیماً به خرده فروش می رسد.

در کانادا ، تورنتو و مونترال کیسه های پلاستیکی نایلونی را ممنوع کرده اند.

چاپ شاپینگ بگ در ایران

اما چاپ شاپینگ بگ در ایران صرفا به کیسه های خرید گفته می شود که می توانند جنس مختلفی داشته باشند مانند کاغذی یا پارچه ای و امروزه در تبلیغ برند ها برای جذب مشتریان و مخاطبین استفاده می شود و همچنین سعی می کنند از راه و روش های نوین و جدید در تبلیغات و بازاریابی خود استفاده کنند.

همانطور که گفتیم چاپ شاپینگ بگ با آنچه در دنیا شناخته شده است در ایران متفاوت است ، چاپ و توزیع شاپینگ بگ که در زبان فارسی با نام ساک دستی تبلیغاتی شهرت دارد از روش هایی می باشد که در ایران و جهان به امری پرطرفدار تبدیل شده و در کشور های پیشرفته این شاپینگ بگ ها نباید به محیط زیست آسیب برسانند.

مطالعه کنید :  شاپینگ بگ

از مزیت های چاپ شاپینگ بگ این است که این قابلیت را دارد که در دست هر فردی می تواند نقش یک بیلبورد تبلیغاتی متحرک را داشته باشد حتی شخصی که ساک را حمل می کند قصد تبلیغ را نداشته باشد.

این موضوع می تواند نقش مهمی در رسیدن به اهداف برند داشته باشد .

پس تا اینجای کار با انتخاب چاپ شاپینگ بگ شما با یک تیر چند  نشان خواهید زد ، هم از آلودگی محیط زیست جلوگیری می شود ، هم اعتبار شما پیش مشتری بیشتر می شود و هم تبلیغات مفیدی خواهید کرد .

در ادامه به مزایای شپینگ بگ پارچه ای اشاره شده است :

از مهم ترین مزیت های چاپ شاپینگ بگ پارچه ای این است که امکان نفوذ هوا به داخل آن وجود دارد ، شاید فکر کنید که این موضوع چه اهمیتی ، در واقع این زمانی اهمیت پیدا می کند که شخصی قصد حمل نانی را در ساک دستی داشته باشد یا محصولی مشابه این مورد ، با این تفاسیر استفاده از این نوع چاپ شاپینگ بگ می تواند انتخاب خوب و مناسبی باشد و در جاهایی که فکرش را نمی کنید به کارتان بیاید.

از مزیت های دیگر چاپ شاپینگ بگ پارچه ای طول عمر بالای آن است که باعث شده در اکثر مشاغل و کشور ها مورد استقبال قرار بگرید و همچنین آلودگی کمتری ایجاد کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید