78 / 100

ساک پارچه ای

چاپ بگ پارچه ای

ساک پارچه ای یکی از هدایای تبلیغاتی است که می توانید به عنوان هدیه به مشتریان خود تقدیم کنید.

علاوه بر آن این نوع ساک دستی از جمله محصولاتی است که فروشگاه های پوشاک و ساک کسب کار های خدماتی باید از آن استفاده کنند.

استفاده از ساک پارچه ای باعث می شود تا مشتریان ارزش بیشتری برای محصولات و خدمات و فروشگاه شما قائل شوند و جذب فروشگاه شما شوند و به مشتری دائم شما تبدیل شوند .

وفاداری مشتریان را نسبت به برند خود از همین الان آغاز کنید.

از ساک پارچه ای یا همان ساک دستی های پارچه ای برای حمل و بسته بندی لوازم و کالاهای مختلف بخصوص در فروشگاه یا نمایشگاه ها استفاده می شود.

فروشندگان نام یا لوگوی برند خود را روی این ساک پارچه ای چاپ می کنند و آن را به همراه کالای خریداری شده به مشتری هدیه می دهند .

مشتریان شما همچنین با در دست داشتن این ساک پارچه ای در مسیرهای زیادی رفت و آمد می کنند و بسیاری از مردم لوگو یا نام برند فروشگاه شما را بر روی ساک پارچه ای مشاهده می کنند.

این کم هزینه ترین و بهترین راه حل برای برند سازی شما می باشد.

شما در اصل هزینه اندکی برای بسته بندی محصولات خود پرداخت می کنید اما تبلیغات ماندگاری را به مشتریان خود ارائه می کنید.

ساک پارچه ای کاملا سازگار با محیط زیست

علاوه بر مواردی که گفتیم چند دلیل دیگر برای ترجیح استفاده از ساک پارچه ای نسبت به سایر محصولات مشابه آن داریم که که بیشتر به محیط زیست مربوط است.

پس اگر برای محیط زیست ارزش قائل هستید به اهمیت استفاده از ساک پارچه ای پی خواهید برد که در ادامه مزایای استفاده از آن را آورده ایم :

 همانطور که می دانید تجزیه کیسه‌های پلاستیکی صدها تا هزاران سال طول خواهد کشید که برای محیط زیست بسیار مخرب یا زیان آور است.

مطالعه کنید :  چاپ شاپینگ بگ

به همین دلیل به این راحتی‌ها از بین نخواهد رفت و تجزیه نمی شود .

البته این تنها عیب کیسه های پلاستیکی یا همان نایلون و نایلکس نیست و نه تنها ظاهر طبیعت را خراب می‌کنند بلکه ضررهای فراوانی برای خاک و آب دارند.

اما این مشکل در ساک پارچه ای یا ساک دستی پارچه ای وجود ندارد.

همچنین در فرایند تولید کیسه ‌های پلاستیکی مقدار زیادی مواد اولیه مانند نفت که از منابع غیرقابل تجدید پذیر است و نیز انرژی به هدر می‌رود که خود نیز باعث آلودگی محیط زیست می گردد و این موضوع نیز راجب کیسه های پارچه ای صادق نیست.

همین کیسه‌های پلاستیکی یا نایلون که وارد طبیعت و اقیانوس‌ ها و دریا ها می شوند، باعث بروز مشکلات فراوان و مرگ بسیاری از موجودات زنده دریایی و آبزیان می‌شوند.

مرگ موجودات زنده، تعادل زیست محیطی را بر هم می‌زند و این مشکل هم در ساک پارچه ای دستی وجود ندارد.

بدون تردید ساک پارچه ای از بهترین مواردی است که می تواند جایگزین کیسه‌های پلاستیکی یا نایلون شود .

اگر برای محیط زیست اهمیت قائلید و دوست دارید قدم مثبتی در جهت حفظ آن بردارید، ساک پارچه ای یا همان بگ پارچه ای بهترین انتخاب برای شماست و صد البته می‌ توانید آن را به عنوان هدیه تبلیغاتی انتخاب کنید و به مشتریان تان هدیه بدهید.

استفاده از ساک پارچه ای در تبلیغات

ساک پارچه ای و ساک دستی تبلیغاتی می تواند در معرفی برند شما نقش کلیدی و مهمی را ایفا کند و  باعث حفظ مشتریان فعلی و جذب مشتریان جدید شود.

اینکه چگونه می شود این کار را انجام داد را در ادامه خواهیم گفت :

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، اقلام تبلیغاتی و بسته بندی انواع مختلفی دارند.

با توجه به نوع کسب و کار خود می‌توانید هر کدام را که از نظر بودجه و سایر موارد، مناسب شما، کسب و کار و مخاطبان‌تان بود، انتخاب کنید.

مطالعه کنید :  طراحی ساک دستی

ساک پارچه ای و ساک دستی تبلیغاتی یکی از ابزارهای جدید و با نرخ هزینه پایین در تبلیغات محیطی محسوب می شود که بازخورد خیلی بالایی هم دارد.

استفاده از انواع ساک دستی یک روش بسیار موثر و خلاقانه در صنعت چاپ و تبلیغات می باشد.

تبلیغات در دنیای امروزی، بسیار متنوع و جذاب شده است.

نه تنها در فضای دیجیتال، رسانه‌های چاپی و رسانه‌های اجتماعی می‌توانید تبلیغ کسب و کار خود را قرار دهید بلکه هنوز هم می‌توانید از تبلیغات های فیزیکی و محیطی قابل لمس استفاده کنید.

در عصر جدید تبلیغات صرفا به این دلیل انجام نمی شود که مشتری را به سمت محصول خاصی هدایت کند یا مستقیما منجر به افزایش فروش گردد.

ساک پارچه ای اختصاصی برای فروشگاه شما

یکی از روش‌های وفادار کردن مشتری یا تبدیل مشتری جدید به مشتری ثابت می تواند استفاده از ساک های تبلیغاتی یا همان ساک پارچه ای باشد.

تبلیغات روی بسته بندی‌ و پاکت محصول به مشتریان نیز از همین نوع است.

فروشگاه‌ های بزرگ را تصور کنید که محصولات فیزیکی برای فروش و ارائه دارند.

این دسته از کسب و کارها، باید به فکر روشی مناسب برای تحویل محصول به دست مشتری و خریداران محصولات خود باشند.

اولین و بهترین چیز که به ذهن هر کسی می ‌رسد، استفاده از ساک‌ دستی سوزنی یا ساک پارچه ای به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی است که بسیار هم طرفدار دارد و البته پرکاربرد نیز هست.

شاپینگ بگ، نسبت به سایر رقبا هم رده خود انتخاب بهتری است و مزایای فراوانی دارد.

هم برای تحویل محصول به مشتری، هم برای تبلیغات آتی، می‌توانید ساک پارچه ای را در نظر بگیرید و مطمئن باشید که روش تبلیغاتی خوبی را انتخاب کرده‌اید ، چون این مورد امتحان خود را پس داده است.

ساک پارچه ای ارزان و مقرون به صرفه

اینکه برای تبلیغ محصول یا فروشگاه خود حتما باید خودتان از چاپ ساک دستی استفاده کنید تفکر اشتباهی است چون، شما می توانید به کسب و کار های مختلف این پیشنهاد را بدهید

مطالعه کنید :  شاپینگ بگ

که کالاهای خود را از طریق ساک دستی های شما به دست مشتری برسانند ، این یعنی شما از دیگران برای مقاصد برند سازی خود بصورت رایگان استفاده کنید .

تبلیغات مدرن در عصر امروز این گونه صورت می پذیرد و با هزینه اندک بیشترین و ماندگارترین بازخورد را دریافت می کنید.

ساخت بیلبورد تبلیغاتی متحرک با ساک پارچه ای

ساک پارچه ای ماندگاری بالایی دارد و اگر از جنس خوبی ساخته شده باشد مثلا پارچه بادران یزد.

این امتیاز را برای کسب وکار شما به همراه دارد که مشتریان همواره از ساک دستی شما در مکان های مختلف استفاده می کنند.

این مورد از اتلاف منابع هم جلوگیری خواهد کرد و هزینه های شما را در پشت پرده کاهش می دهد.

در واقع هر کدام از مشتریان شما می توانند به عنوان سفیر برند شما در نظر گرفته شوند که همواره در حال تبلیغ برند شما هستند بدون آنکه خودشان از این امر خبر داشته باشند.

مزایای استفاده از این ساک پارچه ای

حمل راحت کالای خریداری شده از شما برای مشتری تان توانایی بازیافت سریع عمر و دوام بیشتر نسبت به ساک های نایلونی می باشد.

اگر شما هم می خواهید ساک پارچه ای را سفارش دهید و حتی برند و لوگوی مورد نظرتان را نیز روی آن چاپ کنید می توانید به آتا چاپ مراجعه کنید و از خدماتی که ارائه می دهند بهره مند شوید.

ما در مجتمع چاپ و بسته بندی آتا چاپ با تکیه بر دانش و ماشین آلات روز دنیا و بهره مندی از پرسنل مجرب و کار آزموده آماده ارائه خدمات طراحی، تولید و چاپ ساک دستی پارچه ای با طرح و لوگو دلخواه شما می باشیم.

برای اطلاع بیشتر از قیمت ها و نحوه سفارش کارشناسان ما با افتخار آماده ارائه مشاوره رایگان به شما برای انتخاب بهترین محصول می باشند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید