70 / 100

طراحی ساک دستی

آموزش طراحی ساک دستی

طراحی دستی می تواند یکی از راه های عالی برای سودآوری از روحیه و مهارت های خلاقانه شما در زمینه طراحی باشد.

می توانید طراحی ساک دستی را به عنوان یک سرگرمی یا شغل انتخاب کنید.

اگرچه ممکن است مدتی طول بکشد تا به هدف خود برسید ، اما اگر کوتاهی را صرف یادگیری در مورد روندهای مد و ساخت نمونه های اولیه جذاب و نمونه ساک دستی کنید ، می توانید یک طراح کاملا حرفه ای در زمینه ساک دستی یا شاپینگ بگ شوید.

اگر سخت کوشی و حوصله خود را از دست داده اید ، آماده شوید تا دنیای مد را تحت تاثیر قرار دهد !

در دنیای امروز تبلیغات هم برای مشتریان و بازار هدف سودمند است در نتیجه موجب بهبود کسب و کار برندها میشود.

یکی از راه های تبلیغاتی که بسیار مورد توجه اکثر کسب و کار ها هست تبلیغات روی بسته های ارائه شده به مشتریان است.

البته طراحی ساک دستی نیز بسیار حائز اهمیت است پس حتما به این نکته توجه ویژه ای  داشته باشید که هنگام سفارش، یک طرح کامل و خلاقانه به مشتری خود ارائه دهید.

اهمیت تبلیغات با ساک دستی در جامعه امروز

بسیاری از برند های موجود در بازار به خصوص فروشگاه های لباس ساک دستی اختصاصی خود را دارند که مخصوص آنها طراحی شده است و کمک بسیاری به برند سازی آنها می کند.

با چاپ ساک دستی نه تنها برند تجاریتان را در ذهن مشتری ماندگار می کنید بلکه باعث وفاداری مشتری ها به کسب و کار خود می شوید.

طبق تحقیقات و برسی های بدست آمده احتمال خرید یک مشتری که قبلا از شما خرید کرده بسیار بیشتر از یک مشتری جدید است که تازه با برند و خدمات شما آشنا شده است.

مطالعه کنید :  ساک دستی فلت دسته پانچی

اصل “وفاداری مشتری” اهمیت بیشتری از “جذب مشتری جدید” دارد.

علاوه بر این موارد شما با حفظ مشتریان فعال و رعایت اصول مشتری مداری که طراحی ساک دستی می تواند یکی از آنها باشد می توانید مشتریان جدیدی نیز جذب کنید.

در واقع طراحی ساک دستی اختصاصی به بازاریابی محصولات و خدمات کسب و کار شما کمک شایان توجهی می کند .

در ادامه توضیحات بیشتری را راجب طراحی ساک دستی به شما خواهیم گفت ، پس همراه ما باشید تا بتوانید یک طراحی حرفه ای و خلاق سوید.

تبلیغات با ارائه آگاهی و اطلاعات در مورد محصول و خدمات شما به مشتری در تصمیم گیری و انتخاب کمک می کند و این روند را سرعت می بخشد.

البته این تنها مزیت تبلیغات نیست ، تبلیغات بر ذهن مشتریان شما تاثیر می گذارد و باعث می شود مشتری برای برند یا فروشگاه شما مسیر بیشتری را طی کند یا از دیگر محصولات و خدمات رقیای شما استفاده نکند.

همه این ها به تبلیغات شما بستگی خواهد داشت ، ساک دستی پارچه ای که به خوبی طراحی شده باشد می تواند به بیان تفاوت ها و تمایزات محصولات و خدمات برندها بپردازد.

بر این اساس مشتریان بازار هدف باتوجه به نیازشان و بودجه ای که دارند راحت تر میتوانند محصول و یا خدمت مورد نظرشان را انتخاب نمایند.

همچنین این اگر طراحی ساک دستی شما به خوبی انجام شود می تواند به یک بیلبورد تبلیغاتی متحرک تبدیل شود که همواره مشتریان جدیدی را از خیابان ها برای شما به ارمغان بیاورد.

امروزه تبلیغات نقش مهمی را در رشد اقتصادی فروشگاه ها ایفا می کند و بر میزان فروش و رشد بنگاه های اقتصادی و به دنبال آن آگاهی و خرید بازار هدف از محصولات و خدمات تاثیر می گذارد.

مطالعه کنید :  ساک دستی پرسی

در جامعه امروز هیچ محصولی بدون تبلیغ و ارائه اطلاعات به مشتری به فروش نخواهید رسید، زیرا محصولات در جامعه با انواع مختلفی وجود دارد و مشتری بدون اطلاع اولیه محصولی را نخواهد خرید.

نکات مهم در طراحی ساک دستی که باید در نظر داشته باشید

اگر طراح هستید به چند نکته زیر دقت کنید زیرا این بخش مربوط به طراحی ساک دستی برای چاپ است که توسط طراح انجام می شود و اگر طراح نیستید این بخش را مطالعه نکنید.

رزولوشن فایل همانند تمام طرح های دیگر مانند کارت ویزیت و…

باید حداقل 300 dpi یا همان پیکسل در اینچ باشد، حتما توجه داشته باشید اندازه فایل باید دقیقا با اندازه درخواستی که در شرکت ما تولید می شود یکسان باشد تا مشکلی در روند چاپ انجام نشود.

طبق اصول اولیه چاپ سیستم رنگی یا Mode فایل ارسالی باید CMYK باشد.

برای محدوده نا امن در طراحی ساک دستی از هر طرف کار حداقل حدود 20 میلی‌متر ( 2 سانتی‌متر) باید رعایت شود.

همچنین قرارگیری عناصری مانند : متن ها، تصاویر و لوگوها در فایل شما باید به گونه‌ای باشد که وقتی محصول نهایی بُرش خورد ، نوشته و عناصر استفاده در طرح شما از خط برش بیرون نزده و به عبارت دیگر تصاویر و نوشته‌ها دست نخورده باقی بماند.

در طراحی خود از هر طرف کار 20 میلی‌متر از عناصر مهم خالی کنید و در عین حال رنگ پس‌زمینه را از هر طرف تا انتهای فایل ادامه دهید تا پس از برش بخشی از محصول بدون رنگ نباشد تا اگر برش نخورد طرح شما به هم نریزد.

مطالعه کنید :  کیسه پارچه ای ارزان

با توجه به اینکه فونت‌های کوچکتر از 8 پوینت در چاپ جلوه خوبی ندارد ممکن است و ناخوانا باشند از استفاده فونت های سایز کوچکتر خودداری نمایید.

توصیه ما این است که پیش از ارسال طرح برای چاپ حد المقدور یک نمونه سیاه و سفید از طرح ساک دستی خود پرینت کنید تا تقریبا از چگونگی نمایش نهایی و نسبت‌ها و چگونگی باز و بسته شدن آگاه شوید و بدانید طرح نهایی خود در چه وضعیتی خواهد بود.

برای عناصری که رنگ کاملا سیاه دارند حتما از سیاه تک رنگ با مد رنگی C:0 M:0 Y:0 k:100 استفاده نمایید.

یک طراح خوب و حرفه ای که اغلب طرح های چاپی مانند ساک دستی را طراحی می کند می داند که  ساختار تولید و بازنمایی رنگ‌ها در نمایشگر و چاپ کاملا متفاوت با یکدیگر هستند.

در واقع اگر بخواهیم صادق باشیم رنگ ‌هایی که شما در نمایشگر کامپیوتر یا موبایل و تبلت مشاهده می‌کنید تفاوت محسوسی با آنچه چاپ خواهد شد، دارند.

یک طراح حرفه ای و کاربلد که در چاپخانه کار می کند می داند که از چه رنگ هایی استفاده کند تا این تفاوت رنگ در طرح وجود نداشته باشد یا بسیار کم باشد.

به صورتی که در طرح ساک دستی مشکلی ایجاد نکند ، همچنین تاثیر کاغذهای متفاوت مانند کاغذ تحریر، گلاسه بر روی چاپ رنگ‌ها ، متفاوت است.

به همین خاطر در نظر داشته باشید که چاپ یک رنگ مشخص بر روی کاغذهای متفاوت، تفاوت محسوسی خواهد داشت .

پس این اصل را در طراحی خود مد نظر داشته باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید