77 / 100

ساک پارچه ای تبلیغاتی

ساک تبلیغاتی

ساک پارچه ای تبلیغاتی از جمله هدایایی است که می توان آن را به مشتری تقدیم کرد و فروشگاه های مختلفی می توانند از آن ها استفاده کنند ، استفاده از ساک پارچه ای باعث می شود تا مشتریان ارزش بیشتری برای محصولات و فروشگاه شما قائل شوند و البته به مشتری دائمی شما تبدیل شوند.

نقش کلیدی ساک پارچه ای تبلیغاتی در معرفی برند شما

ساک پارچه ای تبلیغاتی می تواند در معرفی برند شما نقش کلیدی داشته باشد.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، اقلام تبلیغاتی، انواع مختلفی دارند.

با توجه به نوع کسب و کار خود می‌توانید هر کدام را که از نظر بودجه و سایر موارد، مناسب شما و مخاطبان‌تان بود، انتخاب کنید.

ساک پارچه ای تبلیغاتی یکی از ابزارهای جدید و با نرخ هزینه پایین در تبلیغات محیطی است.

استفاده از انواع ساک دستی یک روش بسیار موثر و خلاقانه در تبلیغات می باشد.  تبلیغات در دنیای امروزی، بسیار متنوع شده است.

نه تنها در فضای دیجیتال، رسانه‌های چاپی و رسانه‌های اجتماعی می‌توانید تبلیغ کسب و کار خود را قرار دهید بلکه هنوز هم می‌توانید از تبلیغات فیزیکی استفاده کنید.

در عصر جدید تبلیغات صرفا به این دلیل انجام نمی شود که مشتری را به سمت محصول خاصی هدایت کند یا مستقیما منجر به افزایش فروش گردد.

ساک پارچه ای تبلیغاتی یک تبلیغ متحرک در کوچه و خیابان‌های شهر

یکی از همین روش‌های وفادار کردن مشتری یا تبدیل مشتری جدید به مشتری ثابت می تواند استفاده از ساک های تبلیغاتی پارچه ای باشد ، تبلیغات روی بسته بندی‌ و پاکت آماده محصول به مشتریان نیز از همین نوع است.

مطالعه کنید :  ساک دستی پرسی

فروشگاه‌ های بزرگ را تصور کنید که محصولات فیزیکی برای فروش دارند.

این دسته از کسب و کارها، باید به فکر روشی مناسب برای تحویل محصول به دست مشتری باشند.

اولین چیز و بهترین چیز که به ذهن هر کسی می ‌رسد، استفاده از ساک‌ دستی کاغذی و ساک پارچه ای تبلیغاتی به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی است که بسیار هم طرفدار دارد و البته پرکاربرد نیز هست.

ساک دستی پارچه ای، انتخاب بهتری است و مزایای بیشتری هم دارد.

هم برای تحویل محصول به مشتری، هم برای تبلیغات آتی، می‌توانید ساک پارچه ای تبلیغاتی را در نظر بگیرید و مطمئن باشید که روش تبلیغاتی خوبی را انتخاب کرده‌اید ، چون این مورد امتحان خود را پس داده است.

ساک پارچه ای تبلیغاتی مقرون به صرفه است :

اینکه برای تبلیغ محصول یا فروشگاه خود حتما باید خودتان از ساک دستی استفاده کنید تفکر اشتباهی است چون شما می توانید به کسب و کار های مختلف این پیشنهاد را بدهید که کالاهای خود را از طریق ساک دستی های شما به دست مشتری برسانند ، این یعنی شما از دیگران برای مقاصد برند سازی خود استفاده کنید .

تبلیغات در عصر جدید این گونه صورت می پذیرد.

ساک پارچه ای تبلیغاتی یک بیلبورد تبلیغاتی متحرک

ساک پارچه ای تبلیغاتی اگر از کیفیت خوب مناسبی برخودار باشد این امتیاز را برای کسب وکار شما به همراه دارد که مشتریان همواره از ساک دستی شما در مکان های مختلف استفاده می کنند این مورد از اتلاف منابع هم جلوگیری خواهد کرد و هزینه های شما را در پشت پرده کاهش می دهد و در واقع هر کدام از مشتریان شما می توانند به عنوان سفیر برند شما در نظر گرفته شوند که همواره در حال تبلیغ برند شما هستند.

مطالعه کنید :  طراحی ساک دستی

در آخر مزیت های استفاه از این ساک دستی پارچه ای

در مرحله اول حمل راحت کالای خریداری شده از شما برای مشتری تان ساده تر خواهد شد.

این نوع ساک ها طول عمر و دوام بیشتری نسبت به ساک های نایلونی دارند.

توانایی بازیافت سریعتر

دوام بیشتر در مقابل ساک نایلونی

ساک پارچه ای حافظ محیط زیست

اهمیت استفاده از ساک پارچه ای تبلیغاتی برای حفاظت از محیط زیست بسیار مهم و بالاست ، بگذارید چند دلیل دیگر برای ترجیح استفاده از ساک پارچه ای دسته ای داریم که که بیشتر به محیط زیست مربوط است ، پس اگر برای محیط زیست ارزش قائل باشید به اهمیت استفاده از ساک پارچه ای تبلیغاتی پی خواهید برد که در ادامه مزایای استفاده از آن را آورده ایم :

 همانطور که می دانید تجزیه کیسه‌های پلاستیکی صدها تا هزاران سال طول خواهد کشید .

به همین دلیل به این راحتی‌ها از بین نخواهد رفت .

البته این تنها عیب کیسه های پلاستیکی نیست و نه تنها ظاهر طبیعت را خراب می‌کند بلکه ضررهای فراوانی برای خاک دارد اما این مشکل در ساک پارچه ای تبلیغاتی وجود ندارد.

همچنین در فرایند تولید کیسه ‌های پلاستیکی مقدار زیادی مواد اولیه مانند نفت که از منابع غیرقابل تجدید پذیر است و نیز انرژی به هدر می‌رود که خود نیز باعث آلودگی محیط زیست می گردد که این موضوع نیز راجب کیسه های پارچه صادق نیست.

و همین کیسه‌های پلاستیکی که وارد طبیعت و اقیانوس‌ ها و دریا ها می شوند، باعث بروز مشکلات فراوان و مرگ بسیاری از موجودات زنده و آبزیان می‌شوند.

مطالعه کنید :  ساک دستی کف کاست

مرگ موجودات زنده، تعادل زیست محیطی را بر هم می‌زند و این عیب هم در ساک پارچه ای دستی وجود ندارد.

و در نهایت اینکه :

بدون تردید ساک پارچه ای تبلیغاتی از بهترین مواردی است که می تواند جایگزین کیسه‌های پلاستیکی شود .

اگر برای محیط زیست اهمیت قائلید و دوست دارید قدم مثبتی در جهت حفظ آن بردارید، ساک دستی پارچه بهترین انتخاب برای شماست و صد البته می‌ توانید آن را به عنوان هدیه تبلیغاتی انتخاب کنید و به مشتریان تان بدهید.

نگران طرح و فرم آن هم نباشید طرح ساک شما کاملا خاص خواهد بود زیرا ساک پارچه ای تبلیغاتی تنوع زیادی دارد که با کمک دستگاه‌های جدید امکان چاپ هر طرح روی آن بوجود آمده است و می‌توانید هر طرحی که دوست داشتید و می پسندید را روی ساک پارچه ای تبلیغاتی چاپ کنید و برند و فروشگاه خود را نیز تبلیغ کنید و به آن اعتبار بیشتری ببخشید.

اگر شما می خواهید ساک پارچه ای را سفارش دهید و حتی برند و لوگوی مورد نظرتان را نیز روی آن چاپ کنید می توانید به آتا چاپ مراجعه کنید و از خدماتی که ارائه می دهند بهره مند شوید.

ما در مجتمع چاپ و بسته بندی آتا چاپ با تکیه بر دانش و ماشین آلات روز دنیا و بهره مندی از پرسنل مجرب و کار آزموده آماده ارائه خدمات طراحی، تولید و چاپ ساک دستی پارچه ای با طرح و لوگو دلخواه شما می باشیم.

برای اطلاع بیشتر از قیمت ها و نحوه سفارش کارشناسان ما با افتخار آماده ارائه مشاوره رایگان به شما برای انتخاب بهترین محصول می باشند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید