74 / 100

ساک دستی فروشگاهی

ساک فروشگاهی

ساک دستی فروشگاهی در هر فروشگاهی برای اینکه به افراد کالاهای خریداری شده شان را بدهند از ساک دستی و یا بگ های فروشگاهی استفاده می کنند.

این ساک دستی در قالب های مختلفی تولید و چاپ می شوند و شما نیز می توانید از آنها استفاده کنید.

اگر دارنده کسب و کار یا فروشگاه یا شرکت هستید می توانید از ساک دستی فروشگاهی استفاده کنیدو آنرا با چاپ برند و لوگو دلخواه خود سفارش دهید.

ساک فروشگاهی چیست؟

ساک دستی فروشگاهی که با نام بگ نیز استفاده می شوند، جزو محصولاتی هستند که درون آنها پارچه و الیاف بازیافت پذیر به کار رفته است.

تمامی سوپر مارکتها و فروشگاه هایی که مواد مختلفی را ارائه می کنند می توانند از ساک های فروشگاهی استفاده نمایند که بسیار به صرفه نیز می باشد و می توان از آن برای ارائه کالا و خدمات زیادی به مشتری استفاده کرد. حتی در فروشگاه ها و داروخانه ها نیز از ساک دستی فروشگاهی استفاده میشود که بسیار می تواند روند بازاریابی خوبی را به افراد ارائه دهد.

در تمامی کیسه های فروشگاهی یک برند خاص چاپ شده است که این برند مربوط به فروشگاهی می باشد که از بگ فروشگاهی مربوطه استفاده می کند.

کیسه های فروشگاهی به طورکلی هم جنبه بازاریابی دارند و هم می توانند برای ارائه خدمات و ارائه کالاهای خریداری شده به مشتری مورد استفاده قرار گیرند.

انواع ساک فروشگاهی چه می باشد :

ساک های فروشگاهی برای آسان سازی حمل و جابجایی کالا مورد استفاده قرار میگیرد و شما که دارنده و صاحب یک فروشگاه هستید می توانید از این نوع ساک دستی فروشگاهی استفاده کنید و کالاهایی را که مشتری خریداری کرده را می توانید به او ارائه دهید.

مطالعه کنید :  طراحی ساک دستی

تمامی فروشگاه ها از قبیل سوپرمارکت ها و میوه فروشی ها از ساک ها و ساک دستی ها برای ارائه خدمات به مشتری استفاده می کنند.

بگ ها و ساک دستی ها انواع مختلفی دارند که به صورت دسته دار و راه راه و شیری رنگ و مشکی مورد استفاده قرار میگیرند.

بخش دوم ساک دستی ا آنهایی می باشند که جهت تبلیغات برند شما مورد استفاده قرار میگیرند و بیشتر جنبه تبلیغاتی دارند و شما می توانید برای گسترش کسب و کارتان از این نوع شاپینگ بگ ها استفاده کنید تا هم بتوانید کسب و کارتان را رونق دهید و هم مشتری های زیادی را برای خودتان جذب کنید.

شما عزیزان می توانید برای سفارش ساک دستی فروشگاهی به صورت عمده به آتا چاپ مراجعه کنید.

در آتا چاپ تمامی گزینه ها به صورت عمده به فروش میرسند و شما می توانید از خدمات آتا چاپ در زمینه ساک دستی فروشگاهی استفاده کنید.

ساک دستی فروشگاهی انواع مختلفی دارند که به شکل ساک دستی دسته زنبیلی و ساک دستی فلت دسته پانچی و ساک دستی کف کاست و ساک دستی پاکتی یا سه طرف کاست تولید می گردند.

مثلا در مورد ساک های دسته زنبیلی و دسته موزی و که در فروشگاه ها مورد استفاده قرار میگیرند می توانیم بگوییم که از نظر طراحی و کشش وزنی خیلی قوت ندارند و بیشتر از نظر ظاهری این نوع ساک دستی فروشگاهی در فروشگاه ها مورد استفاده قرار میگیرند.

در برخی فروشگاه هایی که افراد در آن به فروش لباس و پوشاک مشغول می باشد استفاده از این نوع بگ ها بسیار زیاد انجام می شود و شما می توانید از این نوع ساک دستی پارچه ای برای ارائه خدمات به مشتری استفاده کنید.

مطالعه کنید :  ساک دستی پرسی

این نوع بگ ها چون ظاهر بسیارخوبی دارند بسیار در فروشگاه ها مورد استفاده قرار میگیرند.

در بوتیک ها و داروخانه ها  نیزاین نوع ساک فروشگاهی بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد و افراد زیادی نیز طرفدار آن هستند.

اگر دسته به کار رفته در این نوع بگ ها استحکام بیشتری داشته باشد  به آنها ساک دستی دسته زنبیلی نیز می گویند.

انواع دیگری از ساک فروشگاهی هستند که به نام کیسه های دسته رکابی مورد استفاده قرار میگیرند.

این نوع بگ ها در فروشگاه هایی استفاده میشوند که زیاد به ظاهر اهمیت نمی دهند و بیشتر وزن کالا را ملاک کارشان قرار می دهند.

ساک های دسته رکابی که جز بگ های فروشگاهی نیز می باشد بسیار امروزه کاربرد فراوانی دارند و ما از آنها استفاده می کنیم.

همچنین کیسه های دسته رکابی که جز بگ های فروشگاهی می باشند دارای انواع مختلفی هستند که در زیر به آنها اشاره میکنیم:

  1. اولین مورد آنها ساک های دسته زنبیلی می باشند که می توانیم در انواع ساک های دسته دار پارچه ای آنها را مشاهده کنیم.

انواع دیگری از این سک دستی ها، ساک فروشگاهی رنگی هستند، که دارای کیفیت رنگ پاشی خاصی نیز می باشند و اگر آن را جلوی نورخورشید نیز قرار دهیم محتویات داخل آن به هیچ عنوان مشخص نخواهد شد.

برخی دیگر از بگ ها نیز به صورت دسته دار چاپی هستند که می توانیم از آنها استفاده کنیم.

بررسی چاپ ساک دستی فروشگاهی

بگ های فروشگاهی با دستگاه های هیلو و فلسکو به صورت 8 رنگ و 6 رنگ به کار میروند.

مطالعه کنید :  کیسه پارچه ای ارزان

همچنین یکی از مهمترین مواردی که در زمینه بخش تبلیغات به کار می رود موارد مربوط به بخش تبلیغاتی است که روی شاپینگ بگ های فروشگاهی به چاپ می رسند که شامل لوگو و آدرس و سایت ها و شبکه های مجازی ای می باشد که می تواند متعلق به شما و کسب و کارتان نیز باشد.

همچنین باید در نظر بگیرید که هرچه کیفیت کیسه های فروشگاهی بالا باشد بسیار می تواند بر روند جذب مشتری تاثیر گذار باشد.

کیفیت پلاستیک نیز بسیار بر روند تبلیغات تاثیرگذار است و اگر کیفیت بگ های پلاستیکی بالا باشد شما می توانید راندمان و بازده تبلیغاتی تان را بالا ببرید.

نتیجه گیری

در این مقاله ما ساک فروشگاهی را بررسی نمودیم و تمامی جزییات مربوط به آن را نیز مورد بررسی قرار دادیم همچنین انواع روش های چاپی ساک دستی تبلیغاتی را نیز بررسی کردیم. نکته مهم نیز این بود که کیفیت ساک های فروشگاهی بسیار بر روند کسب و کارتان تاثیر گذار است و شما نیز می توانید از آنها استفاده کنید.

اگر شما می خواهید به صورت عمده این کیسه های فروشگاهی را سفارش دهید می توانید به آتا چاپ مراجعه کنید، در آتا چاپ تمامی خدمات مربوط به ساک دستی فروشگاهی به شما  با بالاترین کیفیت ارائه خواهد شد و همچنین تنوع زیادی در اندازه و رنگ نیز در این فروشگاه برای ساک فروشگاهی وجود دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید